BIOGRAFIE

Tak nějak to bylo .....

- Rok 1997 poprvé usedám za řidítka kamarádova Pionýra a zblazním se do motocyklů.Ještě v tomhle roce jsem si zrestauroval "Kozí dech"který se válel v rohu garáže.Hned poté následovala nabídka mému kamarádovy o úpravu jeho pionýra a zde se začíná rozjíždět má "kustomská" dráha.Po tomto počinu který v roce 1998 ziskal 3 místo v časopise SUPERMOTO jsem si řekl že se pustím i do "velkých"motocyklů.

- Rok 1999 kupuji ošuntělé GSXR 750 1989 a pouštím se do kompletní upravy kromě motoru,ten se poté dočkal GO v roce 2004.Motocykl byl upraven ve stylu "streetfighter",byla doba kdy se mi to líbilo :-)

 - Rok 2003 zakládáme svůj klub WASPS Přerov o 3 členech (Petr Kolář,Miroslav Domes,Martin Hubner) .Rok na to nás už bylo 8.

- Rok 2005 otevírám obchod s náhradnímy díly a doplňky na motocykly,začínám s drobným servisem.Bohužel v tomoto roce přichazí o život i jeden ze zakladatelů Mirek "Gomeeze" Domes.

- Rok 2007 stěhuji se do větších prostor a zařizuji dílnu.Zde poprvé vystavuji na Bohemia Custom v Praze a získávám 3.místo v kategorii.V létě navštivím hodně populární závody v Hořicích ,Českou Tourist Trophy,to mě učaruje a začínám závodní kariéru.

- Rok 2009 po roční přípravě nastupuji na svůj první závod ve Dvoře Králové a závodím až dodnes s mnoha úspěchy

- Rok 2011 začínám stavět motocykly od základu a v různých stylech jak je vidět v založce   Naše práce

- Rok 2013 začínám sledovat disciplínu zvanou "Flat track"

- Rok 2014 začínám v této disciplíně závodit. Více o závodění 

- Rok 2015 začínám závodit i ve třídě 125SP

-Rok 2019 začínám závodit i  ve tříde do600ccm

WASPS Culture / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!